Automaty

Necta Kikko Max

Kawomaty: Necta Kikko Max

Kikko Max to wyższa wersja dobrze znanego modelu Kikko firmy Necta. Zaprojektowane do użytkowania razem z urządzeniem spiralnym Snakky Max i innymi automatami firmy Necta, urządzenie Kikko Max to połówka idealnego rozwiązania vendingowego. Poza zmianą wysokości urządzenia, uaktualnione zostało również menu wyboru i system pobierania należności, dzięki czemu urządzenie Kikko Max staje się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Zwiększona pojemność kubeczka gwarantuje jednocześnie usatysfakcjonowanie oczekiwań każdego klienta. Rozwiązanie Kikko zostało opracowane z myślą o średnich lokalizacjach.

 

 

 

 


Necta Rondo

Necta Rondo

Proste, mające eleganckie wzornictwo, urządzenie Rondo oferuje wszechstronne rozwiązanie vendingowe dla napojów orzeźwiających i przekąsek. Rondo może oferować duży zakres produktów i ma odpowiednio elastyczną konfigurację umożliwiającą oferowanie artykułów spożywczych, przekąsek, puszek lub butelek – lub połączenie wszystkich czterech. Takie przyjazne dla użytkownika cechy, jak ergonomiczny zasobnik do wydawania oraz proste interaktywne przyciski na panelu, łączą się w urządzeniu, które warte jest swojej ceny i stanowi doskonałe uzupełnienie każdego miejsca w średnich i dużych lokalizacjach.

 

 

 

 

Necta Snakky Max
Necta Snakky Max

Snakky Max to bardzo uniwersalna maszyna vendingowa do średnich i dużych lokalizacji. Dobrze komponuje się z innymi modelami maszyn Necta, a dzięki bogatej ofercie produktów znacząco wpływa na podniesienie sprzedaży i podniesienie rentowności miejsca. Jedna z wersji umożliwia wydawanie świeżych produktów spożywczych. Snakky Max HE z zasady jest Pro Eco: przestrzeń ekspozycji produktów podświetlona przez diody LED, wysoko wydajny moduł chłodzenia oraz oprogramowanie do zarządzania energią gwarantują o 20% niższe zużycie energii w porównaniu z innymi automatami.

 

 

 

 

 

Vendo 680Vendo 680 i 460

Automaty do zimnych napoi. 10 pozycji wyboru – 680 lub 460 puszek.